قوانین استفاده از محتوای آموزشی سایت

عدم بازنشر و سواستفاده از محتوا

تمامی محتوا و فیلم های آموزشی موجود،نتیجه ساعت ها زمان و تلاش و رنج و زحمت مدرسین این مجموعه است. از اینرو،شما با استفاده از آموزش ها،می پذیرید که به هیچ عنوان مطالب را بازنشر،مپی برداری،انتقال ویا مورد استفاده تجاری – در هر شکل و قالب- قرار ندهید. بدون تردید،حقوق مادی و معنوی این آموزش ها کاملا متعلق به سایت شاه کد سایت می باشد. در صورت مشاهده هرگونه کپی برداری،از طریق مراجع قضایی موضوع مورد پیگیری قرار خواهد گرفت.


مالکیت حقوق مادی و معنوی آموزش ها در اختیار شاه کد است

تمامی آموزش های موجود،در این سایت شاه کد به ثبت رسیده است و از اینرو هرگونه سواستفاده و یا کپی از مطالب و فیلمها،به سادگی قابل پیگیری خواهد بود.


کپی برداری از فیلمها،خلاف قانون و شرع

چه از دید قانون، و چه از دید اخلاق و شرع ،کپی برداری و بازنشر مطالب، به وضوح کاریست خلاف و غیرقابل قبول.از اینرو شما با استفاده از آموزش ها،صرفا جهت شروع کسب و کار و فعالیت و افزایش سطح تخصص خود گام بر می دارید،نه اینکه محتوای آموزش ها را مورد کپی برداری قرار دهید و این به هیچ عنوان مطابق با اخلاقیات نیست.


قوانین مربوط به فعالیت و کسب و کار در شاه کد

عدم کپی برداری از سایر سایت ها

تمامی مجموعه های شاه کد، بایستی جدید، خلاقانه و بدون کپی برداری از سایر سایت ها و منابع دیگر باشد .استفاده از منابع طبیعتا لازمه آموزش است،اما این استفاده نباید به حالت کپی برداری انجام شود.


الحاق سورس کد و فایل های آموزشی به فیلم ها

شاه کد موظف است علاوه بر خود فیلم ها،همواره تمامی سورس کدها و فایل های آموزشی را نیز به همراه فیلم ها قرار دهد.این امر در راستای رضایت کاربران و افزایش فروش مجموعه های تهیه شده تاثیر بسزایی دارد.